Avaleht

EASi ja KredExi ühendorganisatsiooni nõukogu uus liige on Arto Aas

Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt kinnitas Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus nõukogu muudatused, millega saab uueks liikmeks Tööandjate Keskliidu esindajana Arto Aas ning tagasi kutsutakse Ants Noot ja Risto Kask.

Minister Suti sõnul on toob Arto Aasa kogemus Eesti Tööandjate Keskliidu tegevjuhina nõukogusse laiapindse vaate erinevate sektorite vajadustest. „Arto teab hästi ettevõtjate tänaseid väljakutseid ja vajadusi. Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutusel on oluline roll innovatsiooni, rohe- ja digipöörde toetamisel ning Arto toob nõukokku juurde just selleks vajalikku kompetentsi,“ ütles Sutt. Aas alustab tööd nõukogu liikmena 1. juulist.

Ühtlasi kutsutakse muudatusega nõukogust tagasi Ants Noot ja Risto Kask. „Tänan Antsu ja Ristot nende antu panuse eest kahe organisatsiooni ühendamisele kaasa aitamisel,“ ütles Sutt.

Sihtasutuse nõukogus jätkavad majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Sille Kraam, rahvusvahelise panganduse tippjuhi kogemusega Helo Meigas, iduettevõtja Karen Kangro Burns, haridus- ja teadusministeeriumi asekantsler Renno Veinthal, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts ning ettevõtjad Kristi Tiivas ja Jaan Toots.

EASi ja KredExi ühendasutuse eesmärk on toetada ettevõtlust ja elamistingimuste parandamist Eestis, suurendada meie rahvusvahelist konkurentsivõimet, nähtavust ning atraktiivsust äri-, elu- ja õpipiirkonnana.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi pressiteade

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields