Avaleht

Avanes kandidaatide esitamine vabatahtlike tunnustamisele „Märka vabatahtlikku!“

Hea inimene, kodanikuühendus, riigi- või omavalitsusasutus ja ettevõte! Kutsume teid kõiki hetkeks peatuma ja märkama meie ümber tublisid vabatahtlikke ja nende kaasajaid.

Oma kandidaate saad esitada Vabatahtlike Värava (http://vabatahtlikud.ee/) kaudu 10. oktoobrini.

“Märka vabatahtlikku“ tunnustusega täname neid inimesi ja organisatsioone, kes vabast tahtest ja tasu saamata aitavad teisi või panustavad laiemalt ühiskonnale olulistesse algatustesse.

„Vabatahtlik tegevus kasvatab ühiskonnas sallivust, hoolivust ja turvatunnet. Seetõttu kutsumegi teid märkama ja väärtustama enda ümber vabatahtlikke ja vabatahtlikke kaasavaid ühendusi, et vabatahtlike jaks ei raugeks,“ selgitab vabatahtliku valdkonna juht Eha Paas.

Kandidaate ootame kolmes kategoorias:

1.      Aasta vabatahtlik: tunnustame vabatahtlikke, kes on järjepidevalt panustanud Eesti ühiskonna arengusse;

2.      Vabatahtlike kaasaja, juhendaja: tunnustame vabaühendusi, algatusi või inimesi (juhendajaid), kes on järjepidevalt juhendanud vabatahtlikke, neid innustanud ja kaasanud;

3.      Ettevõte või asutus: tunnustame ettevõtet või avaliku sektori asutust, mis on soodustanud oma töötajate vabatahtlikku professionaalset tegevust vabaühendus(t)es.

Tunnustussündmuse patroon on Vabariigi President. Tunnustused antakse üle 10. detsembril Lihula kultuurimajas. Vabatahtlike tunnustussündmust on korraldatud alates aastast 2005. Aastate jooksul on tunnustuse pälvinud kokku 334 vabatahtlikku ja vabatahtlike kaasajat.

Vaata ka tutvustavat klippi https://www.youtube.com/watch?v=Qv1_eQksxgs

Tunnustussündmust toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital. 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields