Avaleht

Astangu töölaat otsib erivajadustega töötajatest huvitunud ettevõtteid

 

Eesti Töötukassa ning Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse koostöös toimub 5. oktoobril kell 10-14 teist korda Töölaat, mis on mõeldud erivajadusega inimestele.

Tööandjal, kes on huvitatud messialal oma ettevõttes töötamise võimalusi tutvustamast tuleb ühendust võtta Astangu keskuse tööhõivespetsialisti Mari Kalbiniga (mari.kalbin@astangu.ee). 

Töölaadal osalevad ettevõtted, kes on valmis pakkuma tööd just erivajadusega inimestele. Sealjuures tehakse seda tavapärastest töömessidest kaasahaaravamal viisil. Eelmisel aastal oli osalejate hulgas näiteks Swedbank, ISS, Selver, SOL, HKScan ja Daily ning Kehrwiederi kohvikud. Laadal oli näha, kuidas tööandjad väljusid tavapärasest värbaja rollist ning juhendasid huvilisi smuuti tegemisel, lasksid vaakumis olevate suitsukanade pakendeid kontrollida või suunasid udupeente koristusseadmete käsitlemisel. Pärast messi särasid nii tööandjate kui osalejate silmad, sest proovipäevi lepiti kokku mitmeid ja uutmoodi värbamisolukord meeldis mõlemale osapoolele.

Lisaks mitmetele eelmise aasta tööandjatele on seekord kohal ka Rimi Eesti kaubanduskett, Maxima ja Kadarbiku Köögiviljad OÜ. Kui kohe töölepingut ei sõlmita, on võimalik suunduda ka praktikale ja selle käigus oma töösoovis ja oskustes veenduda. 

Astangu Kutserehabilitatsioonikeskus pakub tööalaste oskuste väljaselgitamiseks ka Hamet testi, mida on töölaada raames lubanud proovima tulla üks prominentne inimene. Nii et, meeleolukaid tegevusi saab Astangu töölaadal toimuma rohkesti.

Üritus on tasuta ning toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, Tallinn).

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields