Avaleht

Annika Laats: „Teisitimõtlejad ei ole teie vastased“

7. veebruaril Maarjamäe Lossi pop-up stuudios juba 15. korda toimuval Tööandjate Keskliidu aastakonverentsil „Tuulelohe lend 2019“ räägib kirikuõpetaja Annika Laats oma ettekandes sellest, kuidas mitmest Eestist saaks ühe.

Risti koguduse kirikuõpetaja Annika Laatsi ettekanne konverentsil Tuulelohe lend 2019 räägib sellest, et ei ole eraldi kultuuri-Eestit, majanduse-Eestit, sotsiaal-Eestit. On üks Eesti. Kuidas me saaksime rohkem üheks, et ei oleks silotorne, esimesi ja teisi ning äravalituid ja mahajääjaid?

„Inimeste olemus on jätkuvalt seesama, mis ta oli sada aastat tagasi. Meie põhiline mure on täna see, et oleme eneses kinni, eneses keerdu. Teisitimõtlejatesse võiks aga suhtuda suure uudishimuga ja imestada ning neid kuulata, mitte näha neis vastast,“ ütles oma konverentsi teemat avavas usutluses Annika Laats.

Videousutlust saab näha siit.

Tööandjate aastakonverents arutab peatselt ees seisvate Riigikogu valimiste üle ning sellel esinevad lisaks Annika Laatsile veel Elering ASi juhatuse esimees Taavi Veskimägi, Circle K Eesti peadirektor Kai Realo, Eesti Energia juhatuse esimees Hando Sutter, Riigireformi SA nõukogu liige ja vandeadvokaat Jüri Raidla. Erakondade valimislubaduste hindasid ja nende võimalikke mõjusid kalkuleerivad arutelu vormis poliitikavaatleja Andreas Kaju ja EBS-i vaba majandusmõtte professor Hardo Pajula. Kogu päeva vältel toimuvad Märt Treieri intervjuud Eesti suuremate erakondade esinumbritega. Vaata ka konverentsi tutvustavat videot Toomas Tamsariga.

 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields