Avaleht

Andreas Kaju: „Erakonnad! Kesk on tagasi, ärgake!“

7. veebruaril Maarjamäe Lossi pop-up stuudios juba 15. korda toimuval Tööandjate Keskliidu aastakonverentsil „Tuulelohe lend“ räägib poliitikavaatleja Andreas Kaju sellest, milline on tänane Eesti poliitiline seis ja mille poolest erinevad tänased valimised eelmistest.

Andreas on kommunikatsiooniettevõte META Advisories asutajapartner ning oma varasemas karjääris töötanud peaministri ja kaitseministri nõunikuna, juhtinud parlamendierakonna fraktsiooni sekretariaati ning erinevates organisatsioonides turunduse ja avalike suhete eest vastutaval ametikohal. Andreas Kaju esineb Tuulelohe konverentsil koos EBS-i vaba majandusmõtte professori Hardo Pajulaga, nende vestlust vahendab Johannes Tralla.

„Olukorras, kus Keskerakond on poliitilisel areenil tagasi tõsiseltvõetava partnerina, tahaksin ma näha, et erakonnad reageeriksid sellele täiendava motivatsiooniga teineteisest eristuda. Ometi ma seda hetkel ei näe, programmid on kohati väga sarnased. Täna, kui pole põhjust olla enam otseselt kellegi vastu, peaks andma valijale rohkem võimalust olla kellegi poolt,“ ütles Andreas Kaju oma tulevast konverentsi esinemist kommenteerides.

Lühikest usutlust Andreas Kajuga saab näha siit.

Tööandjate aastakonverents arutab peatselt ees seisvate Riigikogu valimiste üle ning sellel esinevad lisaks Annika Laatsile veel Elering ASi juhatuse esimees Taavi Veskimägi, Circle K Eesti peadirektor Kai Realo, Eesti Energia juhatuse esimees Hando Sutter, Riigireformi SA nõukogu liige ja vandeadvokaat Jüri Raidla. Erakondade valimislubaduste hindasid ja nende võimalikke mõjusid kalkuleerivad arutelu vormis poliitikavaatleja Andreas Kaju ja EBS-i vaba majandusmõtte professor Hardo Pajula. Kogu päeva vältel toimuvad Märt Treieri intervjuud Eesti suuremate erakondade esinumbritega. Vaata ka konverentsi tutvustavat videot Toomas Tamsariga ja Annika Laatsiga.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields