Avaleht

ANDRAS tunnustab õppijasõbralikke tööandjaid ja aasta õppijaid

19. – 26. oktoobrini toimub traditsiooniline täiskasvanud õppija nädal.  Sel ajal toimub üle Eestimaa arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ning õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi. Tähistatakse elukestvas õppes osalemist ja tunnustatakse inimeste ja organisatsioonide õppimisalaseid saavutusi.

Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon ANDRAS, kuulutab täiskasvanud õppija nädala avaüritusel välja aasta õppija, aasta koolitaja, aasta õpiteo ja sel aastal valib ka aasta õppijasõbraliku tööandja.

Aasta õppijasõbralikuks tööandjaks valitakse  esitatud kandidaatide hulgast organisatsioon, kus töötajate enesetäiendamine on oodatud ja õppimist toetatakse vastavalt “Täiskasvanute koolituse seadusele”;  kus toimub järjepidev ja süstemaatiline personali arengu toetamine ja koolitamine;  kus on välja töötatud ja rakendatud personalipoliitika, sh. töötajate väljaõppe, täiendõppe või uute töötajate juhendamise põhimõtted; kus organisatsioon näitab üles sotsiaalset vastutust õpivõimaluste loomisel, tehes koostööd teiste organisatsioonide ja sotsiaalsete partneritega.

Aasta õppijasõbraliku tööandja tiitlile kandideerivad maakondlikud esinumbrid:

Saue Production OÜ, Hiiu Valla Lasteaed, Jõgeva Majandusühistu, Paide LA, Helland Baltic OÜ, Rakvere Haigla, Pärnu Maksimarket, Fleur OÜ, Arborest OÜ, Viking Motors AS, A Le Coq, SA Valgamaa Arenguagentuur, Cleveron AS ja Võrumaa Keskraamatukogu. 


Vali oma lemmik aasta õppija!

Sel aastal esitati aasta õppija tiitlile kokku 361 kandidaati. Kõigi maakonna tublimate õppijate seast valitakse välja rahva lemmik.

Valimine toimub 17. septembrist kuni 10. oktoobrini veebilehel www.jällekooli.ee.

Hääletajate vahel loositakse välja iPhone X. Telefoni võitja kuulutatakse välja 11. oktoobril 2018.

Rahva lemmikut ja teisi tiitlisaajaid tunnustatakse 19. oktoobril TÕNi avaüritusel Tallinnas Filmimuuseumis.

Kandidaatidega saab tutvuda ja hääl anda siin: 

http://jallekooli.ee/rahvalemmik/ 

 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields