Avaleht

Algab seminaride sari „Kollektiivsed töösuhted ja töötingimuste kohandamine vähenenud töövõimega inimestele“

Mõttekoda Praxis, Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Ametiühingute Keskliit kutsuvad Tööandjate esindajaid osalema neljal temaatilisel seminaril, mille eesmärk on suurendada tööandjate ja töötajate esindajate võimekust toetada vähenenud töövõimega inimeste tööturul osalemist. Seminaridel jagame kogemusi ning töötame välja praktilised ja rakendatavad sammud, kuidas kohandada töötingimusi selliselt, et vähenenud töövõimega inimesed tööturule tuua ja neid seal hoida.

Seminaridel toome kokku nii töötajad kui ka tööandjad ning pakume võimalust aktiivselt osaledes ideid paremast töökeskkonnast ellu viia kõigile osapooltele. Seminaridel otsime vastust küsimusele, kuidas töötingimuste kohandamisega parandada töökeskkonda ja tööelukvaliteeti, heaolu ja töötajate tervist, vähendada töökatkestustega seotud kulusid, hoida kvalifitseeritud tööjõudu ning vähendada uute töötajate leidmise kulu ning parandada tootlikkust.

Seminaridel arutame:
* Kuidas toetada sobiva töö ja töötingimuste pakkumist vähenenud töövõimega inimestele?
* Millised on kollektiivsete töösuhete ja sotsiaaldialoogi võimalused mõjutada töötingimuste kohandamist?
* Millised on kõige mõjusamad sammud ja parimad praktikad, mis aitavad töötingimusi kohandada ja vähenenud töövõimega inimesi tööturule tuua ja neid seal hoida?

Kokku toimub neli kohtumist:
* Sissejuhatav seminar, kus avame töötingimuste kohandamise teema teiste riikide kogemustega ja seame sihid järgmisteks seminarideks. Seminar toimub 23.03.2017 kell 14:00-15:30 Tööandjate majas Kiriku 6, Tallinn
* Töörühmaseminarid, kus arutame, mida võiks ja saaks teha, et mõjutada töötingimuste kohandamist ja seeläbi vähenenud töövõimega inimeste tööturul osalemist?Seminarid toimuvad 13.04.2017 kell 13:00-17:00 ja 27.04 kell 13:00-17:00 Praxise kontoris, Tornimäe 5
* Kokkuvõttev seminar, kus tutvustame Ungari ja Poola kolleegide parimaid praktikaid.  Seminar toimub 11.05.2017 kell 10:00-12:00 EAKLi majas (koht täpsustamisel)

Osalemine on tasuta.

Palume osalussoovist kindlasti teada anda hiljemalt 28. veebruariks, täites registreerumisvormi siin:
https://www.surveymonkey.com/r/JWQWJWZ

Töötingimuste kohandamise projekti kohta loe lähemalt SIIT

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields