Avaleht

Aita tunnustada täiskasvanud õppijaid ja koolitajaid

Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsiooni Andras kutsub tunnustama täiskasvanud õppijaid, täiskasvanute koolitajaid, õpitegusid, koolitussõbralikke organisatsioone ja raamatukogusid. Kandidaate on kõigil võimalik esitada 15. maini. 19. oktoobril kuulutatakse täiskasvanud õppija nädala avaüritusel Tartus välja kõikide kategooriate silmapaistvamad laureaadid.

Aasta õppija 2016 Liis Reimann asus mõned aastad tagasi keskharidust omandama koos oma pojaga. Nii nad 10. klassist alates teineteist kolme aasta vältel mõistvalt toetasid ja aitasid. Õpetajate sõnutsi oli see kooslus suurepärane. Nüüdseks on mõlemal keskharidus käes, kool sai kevadel lõpetatud. “See, et keskharidust ei olnud,  tiksus ebameeldiva teadmisena kuklas, kuni ühel päeval sai otsustatud – tuleb sammud seada Jõgeva Täiskasvanute Keskkooli. Õppimine on andnud mulle juurde palju enesekindlust. Kuna mul on nüüd keskharidus, olen astunud sammukese lähemale oma unistusele, õppida kõrgemas kunstikoolis restaureerimist,” ütles Reimann.

XX täiskasvanud õppija nädala raames (19. – 26. oktoober 2017) tunnustatakse silmapaistvaid inimesi ja organisatsioone tiitlitega:
• aasta õppija
• aasta koolitaja
• aasta koolitussõbralik organisatsioon
• aasta õpitegu
• aasta raamatukogu
Märka Sinagi tublisid inimesi enda ümber ning esita kandidaat 15. maiks!

Kandidaate saab esitada Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsiooni Andras veebilehel www.andras.ee või e-posti teel andras@andras.ee, täites eelnevalt veebilehel kättesaadava vormi.

Lisainfo: Monica Marfeldt, monica@andras.ee, tel 621 1670

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields