Avaleht

Aasta ettevõtte tiitlile saab kandideerida juuni lõpuni

Eesti Tööandjate Keskliit, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) kutsuvad osalema Eesti suurimal era- ja avaliku sektori koostöös toimuval ettevõtluskonkursil.

Konkursi Ettevõtluse Auhind 2015 raames tunnustatakse parimaid viies kategoorias: aasta uuendaja, aasta välisinvestor, aasta vastutustundlik ettevõte, aasta piirkonna ettevõte ja aasta eksportöör. Konkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele.

Konkursi Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2015 raames koostatakse ettevõtete paremusjärjestus nende majandusnäitajate põhjal. Eesmärgiks on selgitada välja parimad suurettevõtete, kesk- ja väikeettevõtete ning mikroettevõtete arvestuses. Lisaks koostatakse edetabelid mitmetes valdkondades: jaekaubandus, hulgikaubandus, tööstus ja energeetika, toiduainetööstus, ehitus, side/kommunikatsioon/IT-teenused, transport ja logistika, arhitektuur ja projekteerimine, põllu- ja metsamajandus, turism, finantsvahendus, äriteenindus ja kinnisvara, teenindus. Konkurss on kõrgeimaks tunnustuseks ettevõtetele ettevõtlusorganisatsioonide poolt.

Mõlema konkursi tugevaimate seast valitakse välja ettevõte, kes pärjatakse tiitliga Aasta Ettevõte 2015. Valiku teeb sõltumatu žürii, mis koosneb avaliku- ja erasektori esindajatest.

Parimad ettevõtted kuulutatakse välja oktoobrikuus pidulikul auhinnagalal, millest tehakse ka teleülekanne. Lõppvalikul arvestatakse ettevõtte majandusnäitajaid, hakkamasaamist keerulises majanduskeskkonnas, panust töökohtade loomisel, tegevusi ekspordi suunal ning panustamist ühiskonda.

Kandideerimine on avatud kuni 30. juunini 2015. Lisainfo: www.ettevotluskonkurss.ee

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields