Avaleht

20. oktoobril ja 7. novembril on aeg muutusteks!

Sel sügisel möödub sada aastat ühest ajaloolisest revolutsioonilisest sündmusest. Meie ei räägi aga ajaloost, vaid (revolutsioonilisest) tulevikust! Nimelt ootab Töötukassa tööandjaid töö- ja karjäärmessile ja online-töömessile. 

Ootame tööandjaid

  • 2o. oktoobril 2017 esimesele Baltimaade ühisele online-töömessile
  • 7. novembril kell 11:00–17:00 töö- ja karjäärimessile Kultuurikatlas.

Toome ja loome positiivseid muutusi läbi uute kontaktide, põnevate esinejate, tarmukate edulugude, väärikate tööandjate, tuleviku arenguvisioonide ning analüüsivate töötubade. Koostöös Eesti Tööandjate Keskliiduga saavad ettevõtted värvata messilt endale ka praktikante. 

Messidest annab ülevaate Merle Haug, töötukassa tööandjate konsultant.

Online-töömessile „Fast-track Career in The Baltics“ on oodatud IKT-, tootmis-, teenindus- ja HoReCa sektori ettevõtted, kellel on soov värvata töötajaid teistest Euroopa Liidu riikidest ja kaugemaltki. Kõigile tööandjatele on messil osalemine tasuta. Messile ootame tööotsijaid nii teistest Balti ja Euroopa Liidu riikidest kui ka mujalt – näiteks Ukrainast. Messile saab registreeruda http://www.europeanjobdays.eu/en/events/fast-track-career-baltics.

Töö- ja karjäärimessil Kultuurikatlas osaleb ligi 100 tööandjat nii Eestist kui välisriikidest. Eesti ettevõtetest on esindatud IT-, tootmis-, laomajandus-, kaubandus-, teenindus- ja avaliku halduse ettevõtted. Pakutakse nii spetsialisti ametikohti kui lihttööd, nii täis- kui osalist tööaega, samuti lühiajalist tööhõivet ja hooajalisi töökohti. 

Messi raames toimuv karjääriseminar „Meie inimesed – meie võimalused 3.0“

võtab fookusse uue aja ametid: blogija, youtuber’i ja jagamismajanduse. Ennustame tuleviku tööd või on tulevik ennustamatu? Tõdeme, et oskuslik töötaja = edukas ettevõte ning paneeldiskussioonis on ainult naised, kes usuvad kindlat, et ettevõtjaks ei sünnita vaid julgetakse. Tulge kuulama ja saage osa kaasahaaravatest ettekannetest ning aruteludest!

Messile on oodatud  kõik inimesed, kes otsivad hetkel tööd või soovivad mingit muutust oma karjääris.

Ootame noori, kes alles otsivad oma kohta tööturul. Millest alustada? Kuidas alustada? Messi raames on avatud nii karjäärinõustamine kui erinevad õpitoad. Messil on esindatud mitmed õppeasutused, kellel on uusi ja huvitavaid õppe- ja täiendõppekursusi.

Ootame eakamaid  või vanemaid inimesi, kes tunnevad, et nad suudavad ja soovivad veel ühiskonda panustada tööhõive kaudu. Paljud tööandjad pakuvad osalist tööaega, mis võiks just vanemaealistele sobida. 

Kohal on erivajadustega inimesi ühendavad organisatsioonid. Messil on nõustamisboksid erivajadustega inimestele, kus inimesi nõustavad töötukassa juhtumikorraldajad.

Tööandja soovitab

Kristi Aasa, personalispetsialist, Selver AS

“Oleme Selveri rahvaga alati Eesti Töötukassa töömessidel esindatud olnud ja seda nii Tallinn/Harjumaa messil kui ka jõudumööda maakondlikel messidel. Töömessile tasub tööandjatel kindlasti kohale tulla, sest osadele tööotsijatele on oluline isiklik kontakt. Messil on kandidaatidel võimalus erinevate tööandjatega kohtuda ning küsida, mis täpsemalt huvitab. Töömessi abiga oleme endale igal aastal uusi töötajaid leidnud!”

Lea Kimber, personali- ja kvaliteedijuht, SOL Baltics OÜ

Tavapäraste värbamiskanalite kaudu on töötajate leidmine muutumas üha keerukamaks. SOL Baltics OÜ värbamiskeskuse spetsialistid on osalenud Töö – ja karjäärimessidel juba aastaid.

Töö – ja karjäärimessidel osalemine on osutunud tõhusaimaks kanaliks töötajate leidmisel. Need on meile olnud suurepärane võimalus turundada ettevõtet, tutvustada meie poolt pakutavat boonuspaketti, kaasaegseid töövahendeid ja loomulikult töökohti, mida pakume

Online-töömessi kohta loe lähemalt siit.

Töö- ja Karjäärimessi tegevustes kaasalöömise võimalustega saad tutvuda siin.

 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields