Avaleht

Töötukassa kutsub virtuaalsele töö- ja karjäärimessile

Eesti Töötukassa kutsub kõiki organisatsioone  virtuaalsele töö- ja karjäärimessile ning viima seal läbi enda töötoa või infotunni.

Sel aastal toimub Eesti Töötukassa töö- ja karjäärimess 19.-22. aprillil taas virtuaalselt Onlineexpo keskkonnas. Keskkonnaga saab tutvuda veebilehel www.toomess.ee Oleme ühendanud noortele mõeldud „Suveks tööle“ messi üldise töö- ja karjäärimessiga. Nelja päeva jooksul leiavad külastajad tööpakkumisi (ka alaealistele), karjääriteenuseid, töötubasid, töövarjutamise võimalusi, praktikakohti, vabatahtliku töö variante ning kasulikke materjale. 19. aprill toimub karjääriseminar, 20. aprillil toimub seminar tööandjatele ning 21. aprillil hariduspäev, kus enda võimalusi tutvustavad kõrg- ja kutsekoolid.

2021.aastal külastas töötukassa virtuaalseid messe (töö- ja karjäärimess kevadel ja sügisel ning Suveks tööle messi) üle 50 000 inimese ning külastusi tehti kokku pea 267 000 korda. Tööandjaid ning koostööpartnereid osales messidel üle 320, toimus 127 töötuba, kus osales 1252 inimest. Individuaalseid karjääriteenuseid pakkusime kokku 510 inimesele.

Kui teie asutus tunneb huvi ühe või mitme töötoa või infotunni läbi viimise vastu, siis soovitan kõigepealt tutvuda registreerimisvormiga (https://form.jotform.com/220752141029345). Sealt saab ülevaate, millist infot on vaja ning millele tuleks enne korraldamist mõelda. Kui olete valmis töötuba või infotundi läbi viima, siis palume, et edastaksite registreerimisvormi kaudu info 28. märtsiks.

Kui soovite võimalikke teemasid või midagi muud veel läbi arutada, siis andke märku ja leiame aja.

Olav Kersen
Töötukassa noortevaldkonna juht
Tel 588 34 469
Olav.Kersen@tootukassa.ee

Foto: Töötukassa Facebook

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields