Avaleht

Töötukassa avas tööpakkumiste keskkonna Ukraina sõjapõgenikele

Ukraina sõjaolukorra tõttu on Eestisse juba jõudnud või peatselt jõudmas inimesi, kes on valmis siin ka tööle asuma. Samal ajal on hulk tööandjaid, kes on otsimas töötajaid ning soovivad Ukrainast saabujatele tööd pakkuda.

Eesti Töötukassa avas internetikeskkonna, kus tööandjad saavad panna üles oma tööpakkumised ja Ukrainast saabunud inimesed või nende kontaktid Eestis saavad tööandjatega ühendust võtta ning uurida töövõimaluste kohta. „Meie poole on juba pöördunud paljud tööandjad, kes on andnud märku oma valmisolekust tööle võtta Ukrainast saabujaid,“  ütles Eesti Töötukassa tööotsijate ja tööandjate teenuste osakonna teenusejuht Livia Laas. Loodud internetikeskkond on ka vene ning inglise keeles, arvestades, et info on suunatud Ukrainast saabujatele.

Tööandjad, kes soovivad tööd pakkuda, saavad seda teha SIIN. Võimalusel palume töökoha info sisestada ka vene ja/või inglise keeles, kui see võimalus puudub, pakub keskkond automaattõlget. Juhul kui tööandja vajab info sisestamisel abi, siis palume sellest teada anda aadressile helpdesk@onlineexpo.com. Keskkonna kasutamine on nii tööandjatele kui  tööotsijatele tasuta.

Küsimuste korral palume tööandjatel võtta ühendust töötukassa maakondliku osakonna tööandjate konsultandiga. Kontaktid leiate SIIT.

Tööpakkumiste keskkond:   https://www.onlineexpo.com/ee/tookohad-ukrainlaste-jaoks-eestis/
Konsultantide kontaktid: https://www.tootukassa.ee/et/otseteed/tooandjate-konsultantide-kontaktid

Foto: kuvatõmmis Töötukassa veebist

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields