Avaleht

Tööandjate keskliidu liikmetele PARE konverentsil soodushind

Eesti personalijuhtimise ühing PARE kutsub 20-21. aprillil 2017 aastakonverentsile “Päev pärast homset”, Eesti Tööandjate Keskliidu liikmetel kehtib soodushind.

Veerand sajandit uut riiki ja uut majandust kinnitavad meile: kriitilisel hetkel tehtud otsustest sõltub järgmiste aastakümnete käekäik. Pärast 25 peadpööritavat aastat oleme taas suurte valikute ees. Töö muutub, inimesed muutuvad, maailm muutub. Kuidas teha täna õiged valikud, et olla konkurentsivõimeline ka järgmise veerandsajandi?

Määramatus on uus norm, sotsiaalsete ja tehnoloogiliste muutuste keerises on kindel vaid see, et miski pole kindel. Üha vähem on organisatsioonidel õppida minevikust, üha enam tuleb käigu pealt avastada ja juurde õppida uusi oskusi.

Me peame leidma võimekad inimesed tundmatuses liikumiseks.
Me peame looma käigupealt kohanemisvõimelised organisatsioonid.
Me peame end haakima üleilmsesse väärtusahelasse.

XXV PARE Personalijuhtimise Aastakonverentsil otsime parimaid lahendusi teadmatuses ja muutustes toimetulekuks ja õigete otsuste langetamiseks.

Lisainfo ja registreerimine SIIT

Tööandjate keskliidu liikmetele kehtib sooduskoodi TKL kasutades aasta lõpuni soodushind 430 eur + km, uue aasta algusest 455 eur + km.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields