Avaleht

Töö- ja karjäärimess pakub uusi võimalusi

Töötukassa on maakondades toimunud töömesside kaudu kokku viinud tööandjaid ja tööotsijaid. Seoses kriisiga on messide korraldus muutunud ning esmakordselt toimus eelmisel sügisel Töö- ja Karjäärimess ainult virtuaalselt, kaasates osalejaid üle Eesti. Sel kevadel pakub töötukassa tööandjatele võimalust osaleda nii üle-eestilisel Töö- ja karjäärimessil, mis toimub 27.-30.aprill, kui noortele suunatud Suveks tööle messil, mis toimub 4.-5.mai.

Tööandjate jaoks annab osalemine virtuaalmessil võimaluse leida endale töötaja töökohast lahkumata ning samal ajal jagada infot oma ettevõtte võimaluste kohta rohkematele inimestele, kui seda jõuaks tavapärasel messil. Virtuaalmessil osalemine on tööandjale ja osalejatele tasuta.

Virtuaalmess annab messil osalemiseks võimaluse ka neile, kes erinevatel põhjustel muidu messile ise kohale tulla ei saa. Nii nagu kontaktmessi puhul on ka virtuaalmessil võimalik tutvuda erinevate tööandjate ning koostööpartnerite võimalustega, kuulata seminare ning soovi korral osaleda karjäärinõustamistel või töötubades.

Lisaks tööandjate ja tööotsijate kokku viimisele on kõigil võimalik kuulata karjääriseminari „Kuidas ja kuhu edasi?“. Sel korral toimub karjääriseminar lausa 3-l päeval. Karjääriseminaril osalevad näiteks ajuteadlane Jaan Aru, Jõhvi Tehnoloogiakooli kaasjuht Karin Künnapas ning kaasasutaja Martin Villig, mentor ja koolitaja Kristjan Rotenberg, EMTA maksuaudiitor Maarika Orusaar, MTÜ Tööfüsioteraapia füsioterapeut Liina Pääbo ning paljud teised. Karjääriseminari modereerivad Kärt Kinnas, Urmas Vaino, Hannes Hermaküla ja Harald Lepisk.

Kuidas osaleda üle-eestilisel virtuaalmessil ning Suveks tööle messil?

Ootame kõiki tööandjaid ja koostööpartnereid üle-eestilisele virtuaalmessile ja Suveks tööle messile. Juhul kui soovite messil osaleda, palun andke oma soovist teada oma maakondliku töötukassa osakonna tööandjate konsultandile, kes saab edastada juba täpsema info messil osalemise võimaluste kohta. Tööandjate konsultantide kontaktid on leitavad siit.

Messiplatvormiga on võimalik tutvuda järgmiste linkide kaudu: toomess.ee või toomess.ee/suvekstoole

Lisainfo: Livia Laas, Eesti Töötukassa teenusejuht, +372 614 8612, Livia.Laas@tootukassa.ee.

Foto: Eesti Töötukassa

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields