Avaleht

Rohepöördest saab teha Eesti majanduse konkurentsivõime veduri

Kuula saadet
Eesti Tööandjate keskliidu volikogu esinaine Kai Realo rääkis Äripäeva raadio saates “Tööandjate tund”, et ettevõtlusele tähendab rohepööre pöördumatuid muutusi. Osad ärid ja ärimudelid kaovad, aga asemele tekivad uued võimalused. Foto: Egert Kamenik.

Rohepööre tähendab ettevõtetele suuri võimalusi ja ärimudelite muutust ja seniste äritavade, sealhulgas üksnes odavale hinnale ja töötajate ning keskkonna kurnamise, nõukogude aja mõjude kadumist.

Rohepöörde alustamisega jäi Eesti ühiskond kümmekond aastat hiljaks ja seetõttu tuleb Eesti elanikel rahuliku suunamuutmise asemel nüüd uutele nõuetele vastamiseks teha sisuliselt kannapööre mitmes valdkonnas. Millised need nõuded ja muutused on, mida üldsus veel täielikult ei tajugi, kuidas viia ellu siinsete ettevõtete konkurentsivõimet tõstev rohepööre, millist juhtimist ja tegevusplaani vajavad ses küsimused ettevõtja riigilt ning paljust muust räägivad Äripäeva raadio saates “Tööandjate tund” Ragn-Sells tegevjuht ja Eesti Tööandjate keskliidu volikogu esinaine Kai Realo ning Swedbank Eesti tegevjuht ja Eesti Tööandjate keskliidu volikogu liige Olavi Lepp. Saatejuht on Rivo Sarapik.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields