Avaleht

Meelis Paavel jätkab töötukassa juhatuse esimehena

Eesti Töötukassa nõukogu otsustas pikendada töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli ja juhatuse liikme Reelika Leetmaa ametilepinguid ning kuulutada välja konkursi kahe juhatuse liikme ametikoha täitmiseks.

Juhatuse esimehe Meelis Paaveli ametilepingut pikendas nõukogu järgmiseks kolmeks aastaks, juhatuse liikme Reelika Leetmaa ametilepingut järgmiseks neljaks aastaks. Senine juhatuse liige Pille Liimal otsustas jätkata tööd teises valdkonnas, teatas töötukassa.

Töötukassa nõukogu esimees, Tööandjate Keskliidu juht Arto Aas tunnustas juhatust tehtud töö eest. «Töötukassa on nii kriisis kui ka igapäevategevustes asjatundlikult toimetanud, reageerinud kiirelt muudatustele ja suunanud oma tähelepanu sinna, kus on abi kõige enam vaja olnud,» lausus ta.

Meelis Paavel ütles, et töötukassa tegevuse selgroog on ka edaspidi tööturumeetmete tulemuslik rakendamine, jätkusuutliku eelarve kindlustamine ja reservide taastamine, et reageerida kiirelt ning paindlikult nii töötajate kui ka tööandjate vajadustele. «Töötukassa soov on igati toetada inimese toimetulekut ja väärikat elustandardit töötuse ja töövõime languse korral, motiveerides samas inimest osalema ja liikuma tööturul,» rõhutas ta.

Töötukassa praeguse juhatuse ametiaeg lõpeb selle aasta 15. aprillil, juhatusse kuuluvad Meelis Paavel, Pille Liimal ja Reelika Leetmaa. Konkurss kahe juhatuse liikme ametikoha täitmiseks kuulutatakse välja jaanuaris.

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik organisatsioon, kes viib ellu tööturupoliitikat ja korraldab töötuskindlustust. Eesti Töötukassa kõrgeim juhtimisorgan on kuueliikmeline nõukogu, tegevjuhtimise eest vastutab neljaliikmeline juhatus. Töötukassa eelarve tulud on tänavu 771,9 miljonit ja kulud 749,2 miljonit eurot.

Foto: Eesti Töötukassa

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields