Avaleht

Kutsekoda kutsub OSKA teemahommikutele

Kutsekoda kutsub OSKA teemahommikule, et tutvustada lähemalt OSKA esimesi tulemusi ning tulevikuplaane ja anda võimalust küsida rakendusuuringu koostajatelt täpsemalt uuringutes selgunud soovituste ja ettepanekute kohta. Teemahommikud toimuvad 31. mail ja 6. juunil, kell 9.30- 12.00. 
 
Tööjõu ja oskuste vajaduse prognoosi OSKA käivitamise faasis valmis ühtekokku 4 väljaannet: Töö ja oskused 2025, mis käsitleb üldisemat vaadet tulevikus tööturul vajalikest oskustest ja töökohtade suundumustest; ning kolm valdkondlikku ülevaadet tööjõu ja oskuste vajadusest IKT, metsanduse ja puidutööstuse ning arvestusala valdkondades. Neis uuringuis otsis Kutsekoda vastuseid küsimustele: Kui palju ja milliste oskustega inimesi on meie tööturul vaja täna ja homme? Kus ja kuidas neid oskusi saab omandada? Mida peaks tänases haridussüsteemis ja elukestvas õppes muutma, et tulevikuvajadustele vastata?
 
Teemahommikul osalemiseks tuleks registreeruda OSKA veebilehel, kus on võimalik tutvuda ka uuringute tulemustega: oska.kutsekoda.ee

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields