Avaleht

Kutse vebinarile: kuidas hoida enda ja oma meeskonna vaimset tervist?

Eesti Tööandjate Keskliit ja MTÜ Peaasjad kutsuvad tööandjaid vebinarile, kus räägime viisidest, kuidas hoida enda ja oma meeskonna vaimset tervist ajal, kui töötamise iseloom on kriisi tõttu palju muutunud. Eraldi fookus on vähenenud töövõimega meeskonnaliikmetel.

Üritus toimub 22. aprillil kell 9:00-10:00.

Kõneleb psühholoog ja coach Tuuli Junolainen, kes töötab Daimler Mobility (Daimler Grupp) finantsdivisjonis muutuste juhtimise spetsialistina. Samuti oma ettevõttes Telesis Coaching ning MTÜ-s Peaasjad nõustajana ja koolitajana.

Tuuli teeb koostööd inimestega, kes soovivad kasutada iseenda täit potentsiaali ning elada täisväärtuslikku elu. Samuti meeskondadega, kes tahavad teha oma tööd tulemuslikumalt ning toetavad oma inimesi edukas muutusega kohanemises. Ta kasutab oma lähenemises tõenduspõhiseid metoodikaid (kognitiiv-käitumuslik lähenemine ja co-active coaching)

Täites registreerimisvormi SIIN, saadame Teie e-mailile Microsoft Teamsis toimuva vebinari lingi.

Seminar on osalejatele tasuta ja seda kaasrahastatakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondist sotsiaalkaitseministri ning tervise- ja tööministri 27.03.2015 käskkirja nr 57 “Tööturuteenuste osutamine töövõimereformi sihtrühmale“ alusel.

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields