Avaleht

Kutse Euroopa Liidu tööstuspäevadele

Tööandjad on oodatud osalema Euroopa Liidu tööstuspäevadel 23.-26. veebruaril 2021, mis sel korral on teemal „Tööstus juhib Euroopa majanduse taastumist“.

EL tööstuspäevad (EU Industry Days) on Euroopa iga-aastane suursündmus, kus arutatakse tööstuse väljakutseid ja arenguvõimalusi paljude erinevate partneritega. 23.-26. veebruaril aset leidev kohtumine on väga erilisel hetkel, kui tööstused on alustamas rohelist ja digitaalset muutust, avades uusi võimalusi ELi ettevõtetele ja kodanikele.

Üritus toimub virtuaalselt ja nelja päeva peale on ära jaotatud väga põnevaid arutelusid erinevate ekspertidega, kes tutvustavad värskemait informatsiooni uute ELi rahastamisvõimaluste kohta, saada ülevaateid erinevate uute võimaluste kohta, mida tööstuslik üleminek pakub ja palju muud põnevat. Lisaks toimuvad erinevad digitaalsed näitused ja partnerite otsimised. Programmi leiate siit.

Selleks, et sellest kõigest osa saada, tuleb ennast kindlasti registreerida, täita registreerimisvorm ja luua profiil, kus märgite ära, mis on teie peamised huvid seoses selle konverentsiga.

Kui teil tekib küsimusi seotult registreerimisega, siis võtke ühendust korraldustiimiga euindustrydays@vo-europe.eu.

Foto: Euroopa Liidu koduleht

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields