Avaleht

Kutse Annetame Aega algatuse võrgustiku kohtumisele

Järgmisel Annetame Aega algatuse võrgustiku kohtumisel jagame kogemusi ja tutvume eesootavate ajaannetamise võimalustega!

Kutsume Annetame Aega algatuse liikmeid, sõpru japartnereid 11. juunil kell 13.00-15.00 toimuvale Annetame Aega algatuse liikmete kohtumisele ning sellele järgnevale Karjäärikeskuse tuurile!

Läheme sel korral külla Eesti Töötukassale ja saame kokku nende Karjäärikeskuses (Tartu mnt 80, Tallinn), et jagada kogemusi, rõõme ja väljakutseid ning uurida, milliseid ajaannetamise võimalusi suve- ja sügisperiood huvilistele pakub.

Eesti Töötukassa personali peaspetsialist Evelin Ausmees ning Playtechi brändi ja kommunikatsioonijuht Kristiina Vahesalu räägivad, milline on nende organisatsioonide ajaannetamise teekond olnud ning mil viisil nad ajaannetamist oma organisatsioonides korraldavad.

Eesootavaid suviseid ja sügisesse ulatuvaid ajaannetamise võimalusi tutvustavad sel korral SOS Lasteküla Eesti Ühingu partnersuhete ja kommunikatsioonijuht Katri Laiv ja Maailmakoristuspäeva turundus- ja kommunikatsioonijuht Eger Karuse.

Peale võrgustiku kohtumist ootame kõiki huvilisi Karjäärikeskuse tuurile, et tutvuda selle põnevate võimalustega. Interaktiivseid lahendusi kasutades on siin võimalik analüüsida enda tugevusi ja võimeid ning seeläbi leida sobivaim töö või enesetäiendamise võimalus. Samuti saab tutvuda raamatukogu, ideaalse töökeskkonna näidiste, karjääritunneli ning ühe isevärki simulaatoriga, mis aitab töö- või koolivestluseks ette valmistada.

Sündmusel osalemise eelduseks on eelnev registreerumine! Palun registreeru kohtumisele hiljemalt 10. juuniks.

Annetame Aega algatusest lähemalt

Annetame Aega on Eesti Tööandjate Keskliidu ja Swedbank ASi heategevuslik algatus, mille eesmärk on edendada Eestis tegutsevate ettevõtete ja nende töötajate seas vabatahtliku tegevust ja kutsuda tööandjaid andma oma töötajatele aastas ühe tasustatud vaba päeva heategevuseks ja kogukonda panustamiseks.

Tänase seisuga kuulub Annetame Aega algatusse 50 organisatsiooni. Nende hulgas on nii suuri kui ka väiksemaid ettevõtteid, mis tegutsevad erinevates valdkondades üle Eesti. Algatusega liitumisel ei ole oluline organisatsiooni suurus või valdkond, teretulnud on kõik, kes soovivad anda oma panuse ühiskonna heaks. Annetame Aega algatusega liitumine on võimalus näidata, et üheskoos saame luua märkimisväärset positiivset muutust kogukonnas, sest iga annetatud päev loeb ja muudab kellegi elu paremaks

Kui sa veel ei ole oma organisatsiooniga Annetame Aega algatusega liitunud, kuid näed selles uusi võimalusi, kuidas arendada ja näidata üles sotsiaalset vastutust ning panustada organisatsiooniga kogukonna arengusse, siis anna sellest märku Annetame Aega algatuse projektijuhile Evelyn Parv ja kirjuta tema elektronposti aadressile evelyn@employers.ee või tule lisainfo saamiseks 11. juunil toimuvale sündmusele.

Vaata lisa Annetame Aega algatuse kodulehelt!

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields