Avaleht

Ilmunud on värske personalijuhtimise käsiraamat

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE andis välja kaasajastatud trüki Personalijuhtimise käsiraamatust. Personalijuhtimise käsiraamat põimib kokku personalijuhtimise perspektiivi, annab Sulle võtmed strateegiliseks personalijuhtimiseks, aitab Sul mõista ja hinnata töö olemust ning töötamise erinevate vormide võimalusi, haarab Sind kaasa töötajakogemuse ja organisatsioonikultuuri loomisprotsessi ning annab Sulle nii agiilseks tulemusjuhtimiseks kui töötajate järjepideva arengu tagamiseks praktilised tööriistad.

Käsiraamatu suurim väärtus peitub selle autorites ja elust enesest võetud kogemuslugudel. Peatükkide autoriteks on suure kogemusega praktikud, kes annavad ülevaate valdkonna arengutest, soovitusi tehnoloogiliste lahenduste kasutamiseks ning praktilisi juhendeid personalitööks. Käsiraamatu ülesehitus annab Sulle hea võimaluse lugeda see ühe hingetõmbega otsast lõpuni. Või vastupidi – alustada lõpust. Või lüüa hoopis raamat lahti just selle teema juurest, mis parasjagu endal päevakorral ja vajaks head tuge, mõtteainet, mõnda teist vaatenurka. Personalijuhitmise käsiraamat on heaks töövahendiks nii algajale personalitöötajale kui kogenud inimeste juhile. Raamat innustab leidma loovaid lahendusi ja muutma oma organisatsiooni töötajakogemust paremaks.

Tule virtuaalsele raamatuesitlusele rahvusvahelisel personalijuhtimise päeval, 20. mail kell 19 PARE Facebooki lehelhttps://www.facebook.com/events/271756987182824/

Raamatut saab soetada SIIT

PARE hubasest raamatukogust astuvad läbi käsiraamatu koostaja Kadi Tamkõrv, autorid Maria Kütt (peatükk “Personalijuhtimise tulevik”), Ingrid Viinapuu (peatükk “Tulemusjuhtimine”), Riina Einberg (peatükk “Personalijuhtimine startupis”) ning tehnoloogia konsultant Enn Saar. Vestleme ekspertidega aktuaalsetel personalijuhtimise teemadel ning sirvime üheskoos värsket käsiraamatut.

 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields