Avaleht

Avanes Kristjan Jaagu välisõpingute stipendiumi taotlusvoor

1. aprillist avanes Kristjan Jaagu välisõpingute stipendiumi taotlusvoor, millega toetatakse Eesti kõrgkoolide magistrantide ja doktorantide ühe kuu kuni ühe aasta pikkuseid vahetusõpinguid tunnustatud väliskõrgkoolides ja ‑teadusasutustes. Haridus- ja Noorteamet ootab taotlusi hiljemalt 1. maiks 2021.

Stipendiumi suurus sõltub sihtkoha kaugusest ja elukallidusest ning see on mõeldud õppetöös ja praktikal osalemisega seotud kulude katteks. Doktorantidel on stipendiumi toel võimalik osaleda ka välitöödel või konsultatsioonides ning töötada laboris. Välisõpingud peavad toimuma perioodil 1. juuli 2021 kuni 30. september 2022.

Avaldusi stipendiumi taotlemiseks saab esitada aadressil taotlused.edu.ee. Täiendava info Kristjan Jaagu välisõpingute stipendiumi taotlemise kohta leiab siit.

Välisõpingute stipendiumi taotlusi saab esitada kaks korda aastas. Lisaks kevadisele taotlusvoorule toimub üks taotlusvoor ka oktoobris. 2020. aasta kahes taotlusvoorus määrati välisõpingute stipendium kokku 44 tudengile.

Foto: canva.com

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields