Avaleht

Annetame Aega kiirkohting tuleb taas

Kui heategevus ja ajaannetamine ei ole teie organisatsioonis võõras ettevõtmine, siis tule 2. aprillil Annetame Aega kiirkohtingule!

Kutsume aega annetavaid ja (aja)annetusi vajavaid organisatsioone teisipäeval, 2. aprillil kell 15.00-17.00 Annetame Aega kiirkohtingule, et edendada omavahelist koostööd ja suhtlust ning teha rohkem head!

Mis on Annetame Aega algatus?

Annetame Aega on Eesti Tööandjate Keskliidu ja Swedbank ASi heategevuslik algatus, mille eesmärk on edendada Eestis tegutsevate ettevõtete ja nende töötajate seas vabatahtlikku tegevust ja kutsuda tööandjaid andma oma töötajatele aastas vähemalt ühte tasustatud vaba päeva heategevuseks ja kogukonna panustamiseks.

Mis on Annetame Aega kiirkohting?

Annetame Aega kiirkohting toob ühe laua taha kokku aega annetavad ja (aja)annetusi vajavad organisatsioonid, et edendada nende omavahelist koostööd ja suhtlust ning ühendada jõud ja teha seeläbi rohkem head.

Mida kiirkohtingu formaat tähendab ja kuidas see käib?

Nii nagu kiirkohtingul ikka, on aeg enese tutvustamiseks – oma organisatsiooni soovide, vajaduste ja võimaluste selgitamiseks – piiratud paari minutiga. Selleks, et ettenähtud aeg otstarbekalt kasutatud saaks ja kõik oluline ära saaks räägitud, on soovitav mõelda läbi ja valmistada ette oma organisatsiooni lühike tutvustus, nii jõuab tutvumisringi ajal vahetada kontakte ja teha ka koostööplaane.

Kuidas osaleda?

Kui heategevus ja ajaannetamine ei ole teie organisatsioonis võõras ettevõtmine, siis pange end hiljemalt 28. märtsil järgmisele kiirkohtingule kirja ja kohtume juba järgmisel teisilpäeval, 2. aprillil kell 15.00-17.00 Tallinna vanalinnas asuvas Eesti Tööandjate Keskliidu majas, aadressil Kiriku 6!
Palun registreeru kiirkohtingule siin!

Lisainfo: www.annetameaega.ee | Evelyn Parv | evelyn@employers.ee

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields