Avaleht

Avatud on uus tööportaal CV45+

45+ vanuses inimesed kulutavad praegu mõttetult aega CV-de saatmisele konkureerimaks töökohtadele, kuhu neid pelgalt sünniaastast lähtudes keegi ei oota. Seda taibates väheneb eneseusk, motivatsioon ning lõpuks süveneb käegalöömismeeleolu – seda ei tohi lasta juhtuda. Tegelikkuses on iga vanuserühm omas kontekstis parim. Oluline on leida ühisosa ning luua vastastikku toetav keskkond. 

Cv45pluss.ee tööportaal on platvorm 45+ vanuses inimestele väärika töökoha leidmiseks, toob esile sihtrühma tugevused, eelised ning loob võimaluse saada infot just neile pakutavate töökohtade kohta. Tööandja saab aga paremini teadlikuks eagrupi kompetentsist, et teha omapoolseid pakkumisi.

Meie portaali eelis on konkreetne sihtrühm 45+, kelle huvi selliselt koondunud info vastu peaks olema suur, mugavalt ühest kohast kättesaadav ja vanusepinge vabam. Vähendab asjatuid lootusi, ootamist, suurendab võimalusi töö leidmisel ning viib täpsemini ja kiiremini kokku huvitatud osapooled. 

Võttes arvesse, et töötada tuleb järjest kauem ja tõika, et Eesti rahvas vananeb, on oluline, et sedavõrd suurel hulgal inimestel (45.-64.a ca 360 000) oleks parem võimalus leida vajadusel väärikas rakendus. 

Oma tööga rahulolev inimene tunneb end vajalikuna, on õnnelik, rõõmus, püsib vaimult erksana ja tahab panustada nii oma pere kui riigi hüvanguks. 

Portaal cv45pluss.ee ootab kasutama kõiki huvipooli. Tööotsijale on kõik teenused tasuta ja tööandja saab proovida teenust kaks kuud tasuta. 

Liitu tööandjate uudiskirjaga

Uudiskiri jõuab teie postkasti üks kord kuus.

"(kohustuslik)" indicates required fields