Avaleht

Contact

Estonian Employers’ Confederation
Address Kiriku 6, 10130 Tallinn, Eesti
Phone +372 699 9301
employers@employers.ee

Press contacts

Rivo Sarapik, communications manager
rivo.sarapik@employers.ee
+372 51 48 417

Details

Registration.no 80036271
KMKR EE100533891

SWEDBANK
IBAN: EE59 2200 0011 2023 3895
SWIFT (BIC): HABAEE2X

Contact us

Arto Aas juhib Eesti Tööandjate Keskliidu meeskonda alates 2019. aasta maist. Ta esindab keskliidu liikmete huve erinevates organisatsioonides ja teeb selgitustööd seadusloome ning ettevõtluskeskkonna kujundamisel. Arto Aas on ettevõtjate esindaja Haigekassa nõukogus ja Eesti Töötukassa nõukogus (2022. aastal nõukogu esimees). Samuti osaleb ta OSKA koordinatsioonikogus ning kuulub BusinessEurope ja Business@OECD tegevjuhtide võrgustikku. Varasemalt on Arto Aas kuulnud kolme Riigikogu koosseisu ja töötanud riigihalduse ministrina. Tal on magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist ning Executive Coachingu diplom. Vabal ajal meeldib talle proovida erinevaid spordialasid, nautida kinokunsti ja veeta aega perega.

Arto Aas

Managing Director

+372 699 9301

arto.aas@employers.ee

Rivo aitab kaasa Tööandjate Keskliidu tegemiste ja selle liikmetele oluliste teemade avalikkusele selgitamisele. Varasemalt on ta töötanud enam kui 20 aastat ajakirjanduses, sellest lõviosa Eesti juhtivas majanduslehes Äripäev, kus lisaks ajakirjanikutööle juhtis ka erinevate toimetuste tööd ning aitas käivitada Äripäeva raadiot. Vabal ajal panustab vabatahtlikuna erinevatesse projektidesse, tegeleb kestvusspordiga, loeb palju ja uurib teekultuuri ning korraldab teetseremooniaid.

Rivo Sarapik

Communication Manager

+372 51 48 417

rivo.sarapik@employers.ee

Evelyni peamisteks tööülesanneteks on Keskliidu tegevuste ja eesmärkide tutvustamiseks vajalike kommunikatsioonitegevuste elluviimine, sisekommunikatsiooni organiseerimine, sotsiaalmeediakanalite haldamine ning erinevate rahvusvaheliste ja kodumaiste (Annetame aega) kommunikatsiooniprojektide juhtimine. Evelyn omab pikaajalist turunduse ja kommunikatsiooni alast töökogemust ehitusmaterjalide ja kinnisvara valdkonnas.
Evelynile meeldib vabal ajal uute retseptidega katsetada ja oma toidutegemisoskusi ning maitsemeeli arendada, musitseerida, toimetada koduaias ning koos oma perega põnevaid asju ette võtta.

Evelyn Parv

Communication Specialist

+372 52 48 541

evelyn.parv@employers.ee

Piia tegeleb Tööandjate Keskliidu ja selle juhtorganite juriidilise nõustamisega ja osaleb keskliidu liikmeid puudutavate õigusaktide eelnõude väljatöötamises. Piia koordineerib Eesti Tööandjate Keskliidu tööturu ja tervise töörühmade tööd. Ta on Tööandjate Keskliidu esindajana Eesti Standardikeskuse juhatuse liige, Euroopa Liidu Töötajate Vaba Liikumise Nõuandekomitee liige, Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuris ning Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Nõuandekomitees asendusliige. Varasemalt on Piia töötanud Justiitsministeeriumis rahvusvahelise õiguse osakonnas ning pikka aega infrastruktuuri majandamise ja transpordiga tegelevas suurettevõttes peajuristina. Piia on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna. Vabal ajal meeldib talle igasugune liikumine (joogast poksini), uurida meditsiinikirjandust ning vaadata motosporti.

Piia Zimmermann

Legal Advisor

+372 699 9306

piia.zimmermann@employers.ee

Raul panustab andmeanalüüsiga seisukohavõttudesse ja sõnumitesse ning kureerib majandusarengu ja maksude, keskkonna ja energeetika ning innovatsiooni töörühmade tegevust. Enne tööandjatega liitumist töötas Raul Maksu- ja Tolliametis analüütikuna. Raulil on sotsiaalteaduste magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist. Vabal ajal kõige parema meelega toimetab pere seltsis, teeb tervisesporti ja käib kalal.

Raul Aron

Analyst-Advisor

+372 564 75111

raul.aron@employers.ee

Kristi vastutab Tööandjate Keskliidus välissuhete eest. Tema ülesanne on vahendada olulist informatsiooni Euroopast ja mujalt maailmas. Seda nii BusinessEurope’i, Business at OECD ja rahvusvahelise tööandjate organisatsiooni IOE kui muu Euroopa seadusandluse kohta. Ta on Europa Liidu teemadega olnud seotud juba 15 aastat, töötades Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjonis ja viimased viis aastat Brüsselis tehes koostööd erinevate Euroopa Liidu institutsioonide ja saatkondadega. Vabal ajal meeldib talle palju reisida, veeta aega oma perega ja teha sporti.

Kristi Sõber

International Relations Advisor

+372 5858 3099

kristi.sober@employers.ee

Eesti Tööandjate Keskliidu innovatsiooninõunik Kati Rostfeldt

Kati tegeleb Eesti ettevõtete teadus- ja arendustegevuse ning innovatsioonialase võimekuse koordineerimise ja edendamisega. Tema vastutusalasse kuulub innovatsiooni ökosüsteemi raamistiku “Innovatsioonitrepp” tootejuhtimine, TAI valdkonna poliitikakujundamiseks vajalike materjalide ettevalmistamine ja kooskõlastamine ning Tööandjate Innovatsiooni Käivituskoja ja uuendusmahukate ettevõtete „2% klubi“ töö korraldamine. Varasemalt on Kati töötanud Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liidu tegevjuhina ja arendusnõunikuna ning juhtinud meditsiinivaldkonna iduettevõtet. Ta omandas 2021. aastal Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magistrikraadi ja täiendas end 2022. aastal Swedish Institute Management Programme õppekaval fookusega jätkusuutlikel äristrateegiatel ning vastutustundlikul juhtimisel.

Kati Rostfeldt

Innovation Advisor

+372 517 7473

kati.rostfeldt@employers.ee

Ilona hoolitseb keskliidu meeskonna, imearmsa ajalooga maja ning igapäevaste asjaajamiste eest. Ta korraldab ja vastutab erinevate ürituste eduka läbiviimise eest nii majas kui väljaspool kontorit. Varasemalt on Ilona olnud seotud hotellinduse ja turismindusega – alustades karjääri administraatorina ning lõpetades vastuvõtuosakonna juhtimisega. Heaolu ja mõnusa keskkonna loob Ilona tänagi keskliidu kontoris ja selle külaliste heaks. Vabal ajal naudib Ilona erinevaid väljasõite perega nii Eestis kui välismaal. Ilona hindab kõrgelt häid raamatuid ja erinevate riikide kööke.

Ilona Pallon

Office Manager

+372 526 5489

ilona@employers.ee

Arnika vastutab keskliidu finantsjuhi ja pearaamatupidajana finantsarvestuse, aruandluse, eelarvestuse pidamise ja maksude arvestamise ees. Talle tõeliselt meeldivad numbrid ja nende süsteemidesse asetamine. Arnikal on Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna magistrikraad. Lisaks tööle keskliidus on Arnika vandeaudiitor ja vastutab veel nii mõnegi ettevõtte finantsarvestuse eest. Töövälisel ajal meeldib talle teha tervisesporti – teda võib leida terviserajal jooksmas, suusatamas, rattaga sõitmas või kõndimas.

Arnika Lumiste

Head Accountant

+372 5664 1822

arnika@employers.ee

Külli tegeleb Eesti Tööandjate Keskliidu raamatupidamisega, et kõik liidu toimingud oleksid vastavalt Eesti seadustele ja erinevate projektide nõuetele raamatupidamises õigesti kajastatud. Samas on Külli aktiivselt tegutsev ka ettevõtjana, pakkudes raamatupidamisteenust ja – konsultatsiooni väga erinevatele Eesti ettevõtetele ja korteriühistutele. Külli on lõpetanud Eesti Maaülikooli raamatupidamise- ja rahanduse erialal ning aastaid töötanud selles valdkonnas nii eraettevõtetes kui ka kohalikus omavalitsuses. Vabal ajal tegutseb palju oma kodukoha turvalisemaks ning puhtamaks muutmise nimel ning peab oluliseks, et iga inimene oskaks, mitte ainult sõnadega, vaid ise oma kätega midagi reaalset valmis teha.

Külli Viltok

Accountant

+372 514 8075

raamatupidamine@employers.ee

Silja on juba 19 aastat võtnud keskliidu majas vastu külalisi hea tuju ja naerul näoga, et inimesed ikka ja jälle tahaksid meie majja tagasi tulla. Tema on vastutav maja sisemise ja välise heakorra eest. Enne keskliiduga liitumist töötas Silja 26 aastat kaubanduse ja toitlustuse valdkonnas. Vabal ajal paneb SIlja näpud meelsasti mulda ja käib jalutamas metsas ja mere ääres. Kõige suuremad sõbrad on tal neljajalgsed – eriti meeldivad talle koerad.

Silja Valk

Administrator

Külliki on maja hea perenaine, kes tervitab kõiki saabujaid ja hoolitseb, et nende viibimine majas oleks igati meeldejääv ja mugav. Külliki poole võib julgelt pöörduda, kui on vaja infot küsida majas toimuva kohta, kui külalistele on vaja süüa ja juua pakkuda või kui keegi soovib tutvuda maja renditavate pindadega. Varasemalt on Külliki juhtinud 17 aastat oma ettevõtet. Ta on lõpetud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna. Vabal ajal tegeleb ta oma lemmikloomadega, huvitub vanavarast ja aitab uuele elule oma maakodu.

Külliki Lavonen

Administrator